E shtrirë në krevat dhe me robdeshambër të hapur, bukuroshja e “Xing-ut” tër bon keq rrjetin (Foto)

Modelja dhe velina e ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave.

Belinda Dragoti, modelja e njohur njëkohësisht edhe velina e emisionit Xing me Eermalin gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot dhe videot seksi e teje provokuese.

Ajo pëlqehet dhe merr qidra komente në rrjetet sociale për shkak të postimeve që ajo bën.

Edhe këtë herë me një foto që ka potuar orët e fundit në Instagram modelja shfaqet e shtrirë sipër nëj krevati, e mbuluar vetëm me një robdeshambër, ka çmendur rrjetin pasi duket teje sensuale.

Me robdeshambër dhe me poza mjaftë provokuese mbi shtrat, velina e ‘Xing me Ermalin’ di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.