Me një stil komplet ndryshe, Rita Ora për pak sa nuk na i tregoi të gjithëve ‘ase tet’ e saj (Foto)

Rita Ora është paraqitur plot stil në një palë pantallona dhe jelek në një paraqitje të saj energjike në Berlin

Edhe një përformancë e Rita Orës plot energji në skenë në vikendin që lamë pas në Berlin në Gjermani.

Këngëtarja (28), ka komanduar me plot vetbesim derisa ka qenë e veshur thjesht por plot stil.

Ndryshe në këtë koncert është valëvitur edhe flamuri kombëtar shqiptar.