Nuk vesh rroba firmato, Aurela Gaçe do ju ‘shkrijë’ së qeshuri me arsyen

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, këngëtarja ka fituar zemrat e shqiptarëve.

Aurela njihet për karakterin e saj energjik dhe kjo e bën ta vlerësojnë më shumë. Po ashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale. Në një postim të fundit ajo i ka bërë fansat të ‘shkrihen’ së qeshuri.

Teksa shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë, me mbishkrimin zbulon një detaj interesant. “Nuk mbaj firma se jam firmë vetë’, shkruhet mbi bluzë.

“E thjeshtë, e pastër, pambuk po e po as bëhet llaf”, ka shkruar këngëtarja në diçiturë.