Oriola Marashi “Tërbon” shoferët në rrugë, me tanga sipër motorit (Video)

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory. Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

S’kanë faj drejtuesit e gjorë të automjeteve. Me një femër kaq joshëse që lëviz thuajse e zhveshur nëpër rrugë, bëhen lehtësisht aksidentet.