Rita Lati pa komplekse rrëfen para të bijës se ka 3 të dashur dhe i ndërron çdo vakt të ditës

Belinda e “Xingut” i bën pyetjen me spec Ritës dhe Rozës mbrëmjes së djeshme.

“Cila e ka të dashurin më të mirë?”

Roza i jep përgjigjen pa u menduar shumë duke shprehur se i dashuri i së ëmës është më i mirë, por direkt ka ndërhyrë Rita dhe jep përgjigjen plot humor.

“Të them të dashurin e mëngjesit, të drekës apo të darkës?”, tha Rita.

“Në fakt nuk ma var asnjeri, por kjo nuk do të thotë që nuk ëndërroj”, shtoi aktorja duke shkaktuar shumë të qeshura.