Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse

Pak javë më parë ajo u listua në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja Tika Camaj është një prej shqiptareve që përflitet më së shumti për shkak të formave trupore të hatashme dhe postimeve sensuale e provokuese që bën në rrjetet sociale.

Ajo është një prej modleve të Victoria’s Secret dhe të sfilojë me bikini është një prej gjërave që di të bëjë më mirë. Tashmë që jemi në stinën e pranverës, Tika ka përshëndetur fansat me disa postime ku mban veshur bikini enkas për këto ditë pranvere.